Sayıştay Denetçileri Gülseba BAHRAN, Şebnem ERYILMAZ ve Eren ARIN, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gülsüm ÖZKAN, Genel Sekreter V. Dr. Öğr. Üyesi Fatih TUNA, Genel Sekreter Yardımcısı Adnan ARABUL, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Arzu ALKANAT ve İdari Mali İşler Daire Başkanı Mümin KASAP da görüşmede yer aldı.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, nazik ziyaretleri için konuklara teşekkür etti ve günün anısına kitap takdiminde bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...