Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen 81 ilden 5000 kişi ile 5-6 Ocak tarihleri arasında Kars Sarıkamış'ta "Şehitleri Anma Yürüyüşü" yapılacaktır. Üniversitemizden anma yürüyüşüne katılmak isteyenlerin Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı sks@nku.edu.tr adresine Adı-Soyadı, T.C. No, Fakülte ve birimlerini içeren maili 22 Kasım 2012 saat 16:00'ya kadar bildirmeleri gerekmektedir.
Afiş için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...