Üniversitemiz Saray Yüksekokulu tarafından organize edilen “2012 – 2013 Akademik Yılı Kültür ve Sanat Etkinlikleri” kapsamında düzenlenen program 10–11 Aralık 2012 tarihinde Saray Belediye Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirildi.
Etkinlik kapsamında; 10 – 11 Aralık 2012 tarihlerinde Üniversitemiz Rektörlüğü tarafından gönderilen “Odyrs Kralları” resimleri ile “II. Abdülhamit Dönemi Tekirdağ Fotoğrafları” sergisi Saray Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezinde 2 gün süreyle Saray halkının beğenisine sunuldu.
11 Aralık 2012 saat 19.30’daki Programda ise Üniversitemiz Gümüş Ayaklar Halk Dansları Topluluğu ile Yüksekokulumuz Müzik Grubunun gösteri ve dinletisi Saray halkı ve öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.
Saray Kaymakamı Hüseyin Öner, Belediye Başkan Yardımcısı Dilaver Perçin ile kurum amirlerinin katıldığı programda bir konuşma yapan Saray Meslek Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. S. Ahmet Menteş, “Üniversiteler Akademik ve Bilimsel çalışmalar yanında içinde bulunduğu yöreye de kültürel anlamda katkı sağlarlar. Bizde böyle bir etkinlik düzenleyerek içinde yaşamakta olduğumuz ilçemize görevimizi yapmaya çalıştık. Saray halkına göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ediyor, sayılarımı sunuyorum” dedi.
Saray Kaymakamı Hüseyin Öner de yaptığı konuşmada “İlçemiz Saray’da böyle bir etkinliğin düzenlenmesinden memnuniyet duyuyor ve devamını diliyorum. Bu nedenle başta Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü olmak üzere Saray Meslek Yüksekokul Müdürlüğü ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
Program; Üniversitemiz Tanıtım filmi izlenildikten sonra, Gümüş Ayaklar Halk Dansları Topluluğu ve Saray Meslek Yüksekokulu Müzik Topluluğunun gösteri ve dinletileriyle coşkulu bir şekilde sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...