Üniversitemiz Saray Meslek Yüksekokulu' na yeni kayıt yaptıran öğrencilerin uyum sağlamalarını kolaylaştırmak ve üniversitenin yapısı, olanakları hakkında bilgi sahibi olmaları amacıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Üniversitemiz tanıtım filmiyle başlayan programda, Saray Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. S. Ahmet Menteş, öğrencilerimize tekrar hoş geldiniz diyerek Yüksekokulumuzun tanıtımı, ilçemiz Saray ile Sosyal ve Kültürel olanaklar hakkında bilgiler sundu.
Ardından söz alan Yüksekokul Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Pınar Yürük Üniversitemizin organları ile yönetim yapısından bahsederek, öğrencilerimize Namık Kemal Üniversitesi Ön Lisans ve Lisans Eğitim Öğretim Yönetmeliği hakkında bilgi verdi.
Program, öğrencilerin sorularının cevaplandırmasıyla son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...