Üniversitemiz Oryantasyon Eğitimi Günleri kapsamında 2012 – 2013 Eğitim Öğretim yılında Saray Meslek Yüksekokulu Programlarını tercih ederek yerleşen öğrencilerimize 28 Eylül 2012 tarihinde Yüksekokul Konferans Salonunda Oryantasyon Eğitim Programı düzenlendi.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’yla başlayan programda öğrencilere Yüksekokul Akademik ve İdari Personeli tanıtıldıktan sonra, Üniversitemiz ve Yüksekokulumuz İdari yapısı, İlçemiz Saray’ın tanıtımı, Öğrenim Kredisi ve Burslar, Sosyal ve Kültürel Aktiviteler ile “Namık Kemal Üniversitesi Ön lisans ve Lisans Eğitim Öğretim Yönetmeliği” hakkında bilgiler verildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...