2013–2014 Eğitim Öğretim Yılında Yüksekokulumuzu tercih ederek aramıza yeni katılan öğrencilerimize, okullarına olan uyum sürecini hızlandırmak ve Üniversitemiz ile Yüksekokulumuzu tanıtmak, sosyal ve Kültürel olanaklardan bahsetmek üzere oryantasyon programı düzenlendi.
Üniversitemiz Tanıtım Filmiyle başlayan programda, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör.Pınar Yürük, öğrencilerimize tekrar hoş geldiniz diyerek Yüksekokulumuzun tanıtımı, ilçemiz Saray ile sosyal ve kültürel olanaklar hakkında bilgiler sundu.
Ardından söz alan Yüksekokul Sekreteri Mesut Kabaağaç, Üniversitemizin Organları ile Yönetim yapısından bahsederek, öğrencilerimize “Namık Kemal Üniversitesi Ön lisans ve Lisans Eğitim Öğretim Yönetmeliğinden” bahsetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...