Bosna Hersek’ten Üniversitemiz Ziraat Fakültesi ile ikili işbirliği yapmak amacıyla gelen Saray Bosna Devlet Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zlatan Sarıç, Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Muhammed Byrku ve Prof. Dr. Pakeza Drkenda Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Dekan Prof. Dr. Zlatan Sarıç, Namık Kemal Üniversitesi’nde ağırlanmaktan büyük memnuniyet duyduğunu dile getirerek Prof. Dr. Osman Şimşek’e teşekkür etti. Prof. Dr. Zlatan Sarıç, iki üniversitenin ziraat fakültelerinin yapacağı anlaşmanın Balkan Coğrafyasına ciddi katkı sağlayacağını söyledi.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, “Bizim bir parçamız da Bosna’da bulunuyor. Şüphesiz daha önce ilişkilerimiz vardı. Yapılacak anlaşmayla bağlarımız daha da güçlenecek. Bu güçlü bağların, iki üniversiteye hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...