Tekirdağ Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Fatma Derya Alan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu görüşmelerin iki kurum arasında gerçekleştirilmesi düşünülen işbirliklerinin hayata geçirilmesi için birer adım olduğunu belirtti.
Ziyarette Üniversitemiz ile Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdür Yardımcısı Mehmet Enes Erol da bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...