Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Fatma Derya ALAN, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla Rektör ŞAHİN’e çiçek takdiminde bulunan SGK İl Müdürü Fatma Derya ALAN, bu anlamlı haftanın sosyal güvenlik bilinci adına herkes için bir farkındalık yaratması temennisinde bulundu.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, kurumlar arası uyumun önemine dikkat çekti ve “Gerek istihdamın başı olan mesleki eğitim, gerekse gençlerimizde sosyal güvenlik bilinci oluşturmak bakımından Üniversitemizin üzerine düşen sosyal sorumluluğu yerine getirdiğine inanıyorum” şeklinde konuştu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...