Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Fatma Derya ALAN, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr Mümin ŞAHİN’e makamında ziyarette bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Fatma Derya ALAN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin şehir ve bölge insanına yarattığı ve sunduğu fırsatları takdir ettiklerini ifade etti.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Üniversitemizin milletimiz için var olduğunu, onların destekleri ile yükselecek bir kurum olduğu için hemşerilerimize başta istihdam olmak üzere imkân ve fırsat sunmanın da hizmet etmenin bir parçası olduğunu vurguladı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...