Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Mahmut Kotan ve İl Müdür Yardımcıları 13-19 Mayıs tarihlerinde kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i makamında ziyaret etti.
Mahmut Kotan, haftanın anlam ve önemine bağlı olarak Sosyal Güvenlik Reformunu anlatmak, vatandaşları hak ve yükümlülükleri konusunda bilgilendirmek ve Sosyal Güvenlik Bilinci oluşturmak amacıyla gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek ile bilgi paylaşımında bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...