Bu yıl büyük ilgi gören, Üniversitemiz Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Resim Bölümü Özel Yetenek Sınavı yapıldı.
380 adayın online başvuru yaptığı Üniversitemiz Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Resim Bölümü Özel Yetenek Sınavı’nın, birinci aşamasına 249 kişi girdi.
25 kişilik kontenjanı olan bölümün ikinci aşama sınavına, sıralamaya göre birinci aşama sınavından en yüksek puandan düşük puana doğru alan adaylardan 125 kişi girmeye hak kazandı.
120 kişinin ikinci aşamaya girdiği sınav başarıyla ve sorunsuz tamamlanmış, asil ve yedek kazananların listesi üniversitemizin http://gsf-r.web.nku.edu.tr/yerlestirmesonucu/0/s/7672/9882 uzantılı web sayfasında ilan edilmiştir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...