Cumhuriyetimizin 98.yıl dönümü nedeniyle Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü tarafından ‘Resim Bölümü Mezunları Sergisi’ düzenlendi.
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sanat Galerisinde düzenlenen sergiye, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bülent EKER, Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI, Tekirdağ İl Kültür Müdürü Ahmet HACIOĞLU, Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat ÖZYAVUZ, Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü Başkanı Doç. Dalila ÖZBAY, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.
Sergide, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent EKER, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Murat ÖZYAVUZ ve Resim Bölümü Başkanı Doç. Dalila ÖZBAY konuşma yaparak sergiye katılan öğrencilere teşekkür edip başarılar diledi.
Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından öğrenciler kendilerine ait resimleri tanıttı. Sergiye resimleriyle katılan öğrencilere katılım belgesi verildi.
Resim sergisi, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...