Resim Eğitmeni Eda Kaya’nın katkılarıyla hazırlanan “Resim Atölyesi Sergisi”nin açılışı Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Sergi Salonu’nda Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal tarafından yapıldı.
Serginin gezilmesinden sonra Üniversitemiz ve Halk Eğitimi Merkezi paydaşlığında yürütülen ücretsiz kurslarımıza katılıp başarılı olan öğrencilerimiz ve personellerimize, Halk Eğitimi Merkezi tarafından hazırlanan sertifikalar Ziraat Fakültesi Konferans Salonu’nda takdim edildi.
Sertifika töreninde konuşan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal; kurslarda edindiğimiz bilgi ve tecrübelerin hayat boyu bize yardımcı olacağını ve kurslarımızın devam edeceği konusunda bilgi verdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...