Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Türkiye Üniversiteler 2. Lig Futbol Müsabakalarında oynadığı tüm karşılaşmaları kazanarak şampiyon olan ve Üniversiteler Arası Futbol 1. Ligi’ne yükselen Tekirdağ NKÜ Erkek Futbol Takımını tebrik etti.
Üniversitemiz Stadyumunda gerçekleşen ödül törenine Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI, NKÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Öğr. Gör. Serkan AYDIN, NKÜ Futbol Takımı Antrenörü Öğr. Gör. Asım TUNÇEL, SKS Personeli ve NKÜ Futbol Takımı futbolcuları katıldı.
Futbol takımımızın çok önemli başarılara imza attığını ve Üniversitemizi spor alanında gururla temsil ettiğini belirten Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, teknik ekibi ve oyuncuları tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.
Etkinlik, toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...