Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i makanında, Yeni Zelanda Büyükelçiliği Müsteşarı Tui Dewes, Avustralya Büyükelçiliği Müsteşarı Ian Fletcher ve Ankara Tekirdağ Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Ferhat Akgül ziyarette bulundu.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek kendisini ziyaret eden, Yeni Zelanda Büyükelçiliği Müsteşarı Tui Dewes, Avustralya Büyükelçiliği Müsteşarı Ian Fletcher ve Ankara Tekirdağ Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Ferhat Akgül’e Üniversitemiz tabağını hediye etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...