Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i makamında Tekirdağ Genç Yönetici ve İşadamları Derneği (TGYİAD) Başkanı Taner Karaoğlu, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret ederek bir süre görüştü.
Derneğin çalışmaları ile ilgili Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek’e bilgi veren Tekirdağ Genç Yönetici ve İşadamları Derneği Başkanı Taner Karaoğlu, Üniversitemiz ile işbirliği çalışmalarını geliştirmek istediklerini söyledi. Ayrıca Dernek Başkanı Taner Karaoğlu, Rektörümüz Prof. Dr. Osman Şimşek’e Tekirdağ Genç Yönetici ve İşadamları Derneği Onur Üyesi Belgesini takdim etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...