Macaristan İstanbul Başkonsolosu Gabor Kiss, Rektörümüz Prof. Dr. Osman Şimşek’i makamında ziyaret etti.
Macaristan İstanbul Başkonsolosu ile ziyarete, Macaristan Ticaret Ataşesi Mihaly Galostai, Tekirdağ Fahri Konsolosu Erdoğan Erken, Tekirdağ Macaristan Dostluk Derneği Başkanı Av. İ. Güneş Gürseler ve Namık Kemal Üniversitesi Kurma ve Yaşatma Derneği Başkanı Fahrettin Özzade eşlik etti.
Tekirdağ Valiliği ile kardeş vilayet sözleşmesi imzalamak için ilimizi ziyaret eden Macaristan İstanbul Başkonsolosu Gabor Kiss, Üniversitemiz ile Macaristan’daki üniversiteler arasındaki işbirliğini geliştirmek için Rektörümüz Prof. Dr. Osman Şimşek’ten Üniversitemiz hakkında bilgi aldı.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, günün anısına Macaristan İstanbul Başkonsolosu Gabor Kiss’e Üniversitemiz tabağını hediye etti.
Ziyaretin ardından Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ve Macaristan İstanbul Başkonsolosu Gabor Kiss ile beraberindeki heyet, Üniversitemiz Kütüphanesini, Yüzme Havuzunu ve Spor Kompleksini dolaştı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...