Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Genel Sekreter Tekin Yenigün ve daire başkanları, Çorlu Mühendislik Fakültesi ve Çorlu Meslek Yüksekokulu’nu dolaşarak incelemelerde bulundu.
Ziyaret sırasında Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özer Göktepe ve Çorlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Tuncay Gümüş, fakülte ve meslek yüksekokullarının durumu hakkında bilgiler verdi.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, bir yandan fakülte ve yüksekokulda incelemede bulunurken bir yandan da öğrencilerle sohbet edip eksikliklerin giderilmesi konusunda gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...