Tekirdağ 1 No’lu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Yusuf KAPLAN ve beraberindeki Kurum Öğretmeni Erhan BAYKAL Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Kurumu Müdürü Yusuf KAPLAN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e akademik ve idari çalışmalarında başarılar diledi.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Yusuf KAPLAN’a teşekkür etti.
Ziyaret sonunda Yusuf KAPLAN, Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e takdimde bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...