25. Dönem Tekirdağ Milletvekili Bülent BELEN, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i makamında ziyaret etti.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Bülent BELEN, “Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi şehrimizin önemli dinamiklerinden biridir. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin daha da büyüyerek şehrimizi de büyüteceğine inancım tamdır” diyerek Rektör ŞAHİN’e başarılarının devamını diledi.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, çabalarının yalnız eğitim veren değil, bölgeye de katkı sunan bir Üniversite yaratmak olduğunu belirtti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...