Ziraat Fakültesi Gıda Mührndisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. İsmail YILMAZ ve Gıda Mühendisliği Bölümü Akademisyenleri, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğüne yeniden atanması dolayısıyla Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e tebrik ziyareti gerçekleştirdi.
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat TAŞAN’ın da bulunduğu ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek nazik ziyaretleri için Prof. Dr. İsmail YILMAZ ve Gıda Mühendisliği Bölümü Akademisyenlerine teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...