Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Burhan Arslan, 2 Ocak 2012 Pazartesi günü M. Ereğlisi Meslek Yüksekokulunu ziyaret ettiler.
Ziyarette Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. M. Ömer Azabağaoğlu yüksekokulun genel durumu hakkında bilgi verdi. Daha sonra sosyal etkinlik haftası çerçevesinde yüksekokul öğrencileri hazırlamış oldukları Dans ve Türk Halk Müziği Korosu gösterilerini sundular.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...