Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ve Rektör Yardıcısı Prof. Dr. Bülent EKER, Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) tarafından düzenlenen 2021 Yılı İzleme Programı toplantısına katıldı.
YÖKAK Başkanı Prof. Dr. Muzaffer ELMAS, “Bugünün en mükemmel eğitimini verirken yarınki değişime hazır olmalıyız. Yetkinlik kazandırmayı inovasyonu ve aktif öğrenme stratjilerini doğru uygulayanlar dünyaya ayak uyduracaktır” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...