Rektörümüz Prof.Dr.Osman ŞİMŞEK, yeni akademik yılın başlamasıyla verdiği mesajda bilgiyi üreten ve paylaşan, insanlığın yararına sunabilen genç nesilleri ''ülkelerin en büyük zenginliği'' olarak gördüğünü belirterek 2012-2013 eğitim-öğretim yılına başlarken, en büyük zenginliğimiz olan gençlerimizin ve ailelerinin yeni akademik yıl heyecan ve coşkularını yürekten paylaşıyor, değerli öğrencilerimize, akademisyenlerimize ve idari personelimize hayırlı olmasını diliyor, üniversitemize, tüm yükseköğretim camiasına başarılı bir akademik yıl temenni ediyor, selamlarımı ve sevgilerimi iletiyorum.” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...