Namık Kemal Üniversitesi olarak vizyonumuzu, ufuk ve hayallerimizi geniş tuttuğumuz; bilimsel, kültürel ve sanatsal açıdan dolu dolu geçirdiğimiz güzel bir yılın yaşanmasında emeği geçen tüm Namık Kemal Üniversitesi ailesi mensuplarına şükranlarımı sunuyorum.
Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalmasını diliyorum. Yeni gelen yılın hedeflerimize ulaşmada fırsat olması inancıyla, ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini diliyorum.
Prof. Dr. Osman ŞİMŞEK
REKTÖR
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...