Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Üniversitemiz Genel Sekreteri Murat Kâmil TIRPANCI ile birlikte Saray Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti.
Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Uğur AKYOL tarafından karşılanarak, Meslek Yüksekokulunun fiziki yapısı ile programları hakkında bilgilendirilen Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, öğretim elemanları ile bir araya gelerek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
Saray Meslek Yüksekokuluna yapmış olduğu ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN; Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin fiziksel gelişimi, akademik yapılanması ve eğitim-öğretim anlayışıyla, Türkiye’deki üniversiteler arasında istediğimiz bir konuma gelmesi için sıkı bir çalışma yürütüldüğünü, Yükseköğrenim kurumlarının da bulunduğu bölgeye, çevreye ve şehre katma değer kattığını bu anlamda Üniversite-şehir bütünleşmesinin önemli olduğunu vurguladı.
Ziyaret günün anısına toplu fotoğraf çekimiyle noktalandı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...