27 Aralık 2018 Tarihli ve 30638 Sayılı Resmi Gazetede yer alan 2018/264 numaralı karar ile Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanmış olmanın heyecanı ve gururu içerisindeyim.
Cumhurbaşkanımızın takdiri ve onayı sonucunda Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğüne atanarak, şehrimize ve ülkemize hizmet edecek olmanın mutluluğunu yaşamaktayım.
Bu onurlu göreve atanma sürecinde daima desteklerini gördüğüm iç ve dış tüm paydaşlarımıza şükranlarımı sunarım.
Üniversitemizin kentsel ve bölgesel anlamda sosyal ve kültürel değişimine öncülük etmek, kalkınmasını desteklemek, eğitim ve araştırmada öncü, şehir ile iç içe olan örnek bir eğitim kurumu noktasına getirmek için bugünden itibaren vakit kaybetmeden çalışmalarımıza başlayacağımızın bilinmesini isterim.
Şahsıma tevdi edilen bu onurlu görevi değerli meslektaşlarım ile birlikte, çalışarak, üreterek, karşılıklı uyum, sevgi ve saygı çerçevesinde yürüteceğimize olan inancım sonsuzdur.
Prof.Dr. Mümin ŞAHİN
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...