Namık Kemal Üniversitesi akademik ve idari personeli Ramazan Bayramı dolayısıyla Rektörlük Binası Akademia Restoran'da düzenlenen bayramlaşma töreninde bir araya geldi.
Törene Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. İhsan Soysal ve Prof. Dr. İsmail Yılmaz'ın yanı sıra fakülte dekanları, yüksekokul müdürleri, akademik ile idari personel katıldı.
Samimi bir ortamda gerçekleşen törende Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, törene katılan üniversite personeli ile tek tek bayramlaştı.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, birlik ve beraberliğin pekişmesine vesile olan bayramlarda kaynaşma ve kardeşlik duygularının en yoğun şekilde yaşandığına dikkat çekerek, “Ramazan Bayramınızı bir kez daha tebrik ediyorum ve bu mübarek günlerin, ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur, mutluluk getirmesini Allah’tan diliyorum” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...