Üniversitemiz Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, 8-10 Mayıs 2013 tarihleri arasında “Proje Günleri” etkinliği düzenleyecektir. Etkinliklik kapsamında sergi açılışı, 8 Mayıs Çarşamba günü saat 10.30’da Rektörlük Binası Fuaye Salon'da gerçekleştirilecektir.
Tüm akademik, idari personelimiz ile öğrencilerimiz davetlidir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...