TNKÜ Proje Ofisi Koordinatörlüğü ile Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü/TNKÜ Genç Ofis işbirliğinde Üniversitemiz öğrencilerine yönelik olarak ‘’Proje Döngüsü Yönetimi’’ eğitimi düzenlenecektir.
Fen Edebiyat Fakültesi, Konferans Salonu’nda, 9-10 Mart 2022 tarihlerinde, 13:30-17:00 saatleri arasında iki gün sürecek olan etkinliğe tüm öğrencilerimiz davetli olup, katılım için kayıt olunması gerekmektedir.
Kayıt formu için lütfen tıklayınız:
https://docs.google.com/forms/
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...