Üniversitemiz Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Trakya Kalkınma Ajansı’nın işbirliğiyle gerçekleştirilen “Proje Döngüsü Yönetimi (PCM) Eğitimi” başladı.
Üniversitemizin yaklaşık 50 akademik ve idari personelinin katıldığı, personelin bireysel ya da ekip halinde proje hazırlama, proje değerlendirme ve yönetme kabiliyet ve bilgi sürecine katkı sağlamayı amaçlayan Proje Döngüsü Yönetimi (PCM) Eğitimi iki gün sürecek.
Eğitimde ilk gün Proje Fikri ve Mevcut Durumun İncelenmesi, Sorun Analizi, Paydaş Analizi, Hedef Analizi, Strateji Analizi, Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı konuları işlenirken; ikinci gün Planlama, Faaliyetlerin Planlanması, Dış Koşullar, Riskler ve Varsayımlar, Maliyetlerin Uygunluğu ve Maliyetlerin Gerekçelendirilmesi konuları işlenecek.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...