NKÜ Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölüm Başkanı Prof. Dr. Murat ATEŞ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Prof. Dr. Murat ATEŞ, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i tebrik ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyduklarını ifade etti.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, hep birlikte çalışarak Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesini daha ileriye taşıyacaklarına inandıklarını belirtti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...