NKÜ Tıp Fakültesi Anestezi ve Reanimasyon Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Makbule Cavidan ARAR, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Prof. Dr. Makbule Cavidan ARAR, “NKÜ ailesinin bir parçası olmak kıvanç verici” diyerek Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin tüm birimlerinin gayretleri ile güçlü olduğunu ifade etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...