Toyota Otomotiv A.Ş.’den Üniversitemiz Hayrabolu Meslek Yüksekokulu’na Toyota Corolla marka araç hibe edildi.
Otomotiv Teknolojisi Programı öğrencileri Toyota Corolla marka araç ile buluşurken, öğrenciler aracın tahsisi konusunda emeği geçen başta Hayrabolu Meslek Yüksekokulu mezunlarından Mesut BAYRAK olmak üzere Toyota Otomotiv A.Ş. Türkiye Kurumsal İş Planlama Bölümü Yöneticilerinden Tuncay OKÇU ve ilgili yöneticilerine teşekkür ettiklerini belirttiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...