Üniversitemiz Tarih Topluluğu ve Geleneksel El Sanatları Bölümü tarafından 27 Nisan 2016 Çarşamba günü saat 14.00'te Fen Edebiyat Fakültesi Sergi Salonunda minyatür sergisi; ardından saat: 14.30'da Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu'nda "Osmanlı Minyatür Sanatı ve Matrakçı Nasuh" konulu konferans düzenlenecektir.
Konuşmacı olarak Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Volkan ERTÜK ve Geleneksel El Sanatları Bölümü Öğretim Elemanı Öğr. Gör. Dilek KUYRUKÇU'nun katılacağı konferansa akademik idari personelimiz ile tüm öğrencilerimiz davetlidir.
Afiş için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...