Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Kadir YILDIZ ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Muhammet DEMİRKOL, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundular.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Op. Dr. Kadir YILDIZ ve Uzm. Dr. Muhammet DEMİRKOL, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin şehre ve bölgeye, özellikle bünyesindeki Uygulama ve Araştırma Hastanesi ile sunduğu sağlık hizmetleri ile büyük katkı yaptığını belirterek, bunun takdir edilmesi gerektiğini ifade ettiler.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Üniversite olarak eğitimin yanında ürettiğimiz pozitif çıktıların bölge için fayda niteliğinde olması gururumuzdur” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...