Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim dalı tarafından 8-11 Haziran arasında Türk Nöroşirurji Derneği Spinal ve Periferik Sinir Cerrahisi Grubunun düzenlediği omurga cerrahisine yönelik yaz okuluna ev sahipliği yapılacaktır.
Bu kapsamda Ramada otelde yapılacak olan toplantının açılış günü 08.06.2017 tarihinde saat 18:00’de yaz okulunda görevli eğitmen hocalar, Türkiye Omurilik Felçliler Derneği ve Süleymanpaşa halkının katılımı ile Barbaros kavşağı Yelken Kulübü önünden başlayan Sahil Özgürlük Parkında sonlanacak olan “Omurilik Felçlileri Farkındalık Yürüyüşü” düzenlenecektir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...