Üniversitemiz Okçuluk Topluluğu, 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde bedensel engelin okçuluk sporuyla ilgilenmelerine engel olmadığına dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak amacıyla “Ok Uçurma Etkinliği” düzenledi.
Okçuluk Topluluğu Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Tevfik Sütçü, Okçuluk Antrenörü Mehmet Şimşek, okçuluk topluluğu öğrencileri Spor Kompleksi önünde Ok Uçurma Etkinliğinde bir araya geldi.
Programda engelli bireylerin hiçbir zaman inançlarını kaybetmemeleri gerektiğine dikkat çekilerek, bedensel engellerinin okçuluk sporu ile ilgilenmelerine mani olmadığı aksine bu alanda onların büyük başarılara imza atabilecekleri kaydedildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...