Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından 25.10.2023 tarihi, saat 18:00’da Rektörlük Konferans Salonu’nda Oda Müziği Konseri gerçekleştirildi.
Viyolonselde Arş, Gör. Dr. Mehmet Semih KARLIDAĞ, piyanoda
Arş. Gör. Sıla İLYASOĞULLARI, Kemanda Başak İŞGÜZAR tarafından gerçekleştirilen konserde oda müziği repertuvarının repertuvarının seçkin eserlerini dinlemeye gelenler konseri büyük beğeni ile dinlediler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...