Rumeli – Balkan Stratejik Araştırmalar Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi ve Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Trakya Temsilcisi Nihat EFE, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinin gerçekleştiği ziyarette Nihat EFE, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i kutlayarak, akademik ve idari çalışmalarında başarılar diledi ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin Balkan coğrafyasını da etkileyen çalışmalarını takip ettiklerini söyledi.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise nazik ziyaretleri için kedilerine teşekkür ederek, Üniversitemizin bölgeden ve bölge halkından ayrı düşünülemeyeceğini belirtip bu birlikteliği pekiştirecek çalışmalara önem verdiklerini ifade etti.
Ziyaret sonunda Nihat EFE tarafından Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e anı plaketi takdim edildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...