Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Öğretim Elemanı Arş. Gör. Dr. İlayda DUBAZ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Arş. Gör. Dr. İlayda DUBAZ, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ailesinin bir parçası olmaktan memnuniyet duyduğunu belirtti.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaret için teşekkür ederek, Mustafa Kemal ATATÜRK’ün “Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir” sözünü hatırlatarak, Üniversitemiz Türk Müziği Devlet Konservatuvarının çalışmalarının takipçisi olduğunu ifade etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...