Resmi Gazete’nin 11.03.2017 tarihli sayısında 2017/9889 karar sayısı ile yayınlanarak yürürlüğe giren Bazı Yükseköğretim Kurumlarına Bağlı Olarak Enstitü, Fakülte ve Yüksekokulların Kurulması Hakkındaki Bakanlar Kurulu Kararı gereğince Üniversitemizde Diş Hekimliği Fakültesi kuruldu. Bu karar neticesinde fakülte sayımız 10 fakülteye çıkarak, Üniversitemiz büyümesini tüm hızıyla sürdürdüğünü gösterdi. Başta Üniversitemiz ve şehrimiz olmak üzere tüm Trakya bölgesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nden sonra yeni ve güçlü bir sağlık yatırımına kavuşacak. Diş Hekimliği Fakültesinin önümüzdeki süreçte akademik personel, bina ve donanım tefrişatı ihtiyaçları hızla tamamlanarak hizmete girmesi planlanıyor.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...