Aday öğrencilerimize üniversite yaşamı ve meslek seçimi hakkında geniş çaplı bilgi vermeyi amaçlayan "Namık Kemal Üniversitesi Tanıtım Günleri” Ziraat Fakültesi girişinde gerçekleştirildi.
Her bölüme ayrılan gün ve saatlerde bölümlerin tanıtım temsilcileri tarafından öğrenciler ve ailelerine bilgi verilirken, öğrenciler gelecek ve kariyerlerine yönelik akıllarındaki sorulara cevap bulma imkanı yakaladı.
Aday öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği, akademik imkânların yanı sıra öğrenci topluluklarından sosyal tesislere, kütüphaneden burslara kadar birçok alanda Üniversitemizin tanıtıldığı Tanıtım Günleri, öğrencilerin doğru karar alabilmeleri için fırsat sundu.
Tanıtım Günleri çerçevesinde üç gün boyunca öğrenciler tüm bölümlerden akademisyenlerle bire bir iletişim kurma fırsatı bularak, geleceğe yönelik hedeflerine sağlam adımlar atma olanağı buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...