Üniversitemiz Müzik Topluluğu tarafından düzenlenen Namık Kemal Üniversitesi Güfte Yarışması sonucunda jüri kararı ile Yücel Coşkun isimli yarışmacının bestelediği marş güftesi 1. seçildi.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Coşkun’u makamında kabul ederek, Üniversitemize kazandırdığı marş güftesi için kendisine teşekkür plaketi takdim etti.
Üniversitemiz olarak, kendisini kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.
Namık Kemal Üniversitesi Marşı'na ulaşmak için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...