Namık Kemal Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sezai KURT ve beraberindeki heyet, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e görevinde başarılar dileyen Başkan Sezai KURT, ziyarette dernek olarak yaptıkları faaliyetleri anlatarak Namık Kemal'in Türk tarihi ve Tekirdağ için önemini anlatmak için yola çıktıklarını ifade etti.
Ziyarette Namık Kemal Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Recai GÜLGEZEN, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakkı BİRİNCİ, Tevfik ALTÜRK, Kamile GÜLGEZEN ve Ali İhsan ŞENİZ de bulundu.
Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör ŞAHİN, iyi dileklerinden dolayı Başkan KURT’a ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Rektör ŞAHİN, “Hürriyet ve Vatan Şairi Namık KEMAL’ in adını gururla taşıyan Üniversitemiz, Namık Kemal’in eserlerini korumak ve gelecek nesle eksiksiz aktarabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Namık Kemal Derneği ile yürütülen ortak çalışmalar ile Namık KEMAL’ i anmak ve yaşatmak minnet borcumuzdur” sözlerini kaydetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...