Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu ve Proje Ofisi Koordinatörlüğü tarafından 4 Nisan 2023 tarihinde Akademik Etkinlikler Komisyonunun Etkinlik Takvimi Çerçevesinde Zoom platformu üzerinden çevrim içi “Uluslararası Proje ve Fon Kaynaklarının Tanıtımı” adlı etkinlik düzenlendi.
Uluslararası Proje ve Fon Kaynaklarının Tanıtımı programının açılış konuşmasını Akademik Etkinlikler Komisyon Başkanı Öğr. Gör. Dr. Suzan DENİZ yaptı. Programda konuşmacı olan Proje Ofisi Koordinatör Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Duygu DOĞAN AB Çerçeve Programları, Ufuk Avrupa Çağrıları, Interreg Next Sınırötesi İşbirliği Programları, Erasmus+ Ülke ve Komisyon Merkezli Projeler hakkında sunum yaparak, başvuru ve değerlendirmelere ilişkin örnekler verdi.
Dr. Öğr. Üyesi Duygu DOĞAN ayrıca Erasmus+ proje ve Interreg Next başvurularındaki yeniliklerden bahsederek 2023 yılında açılan yeni çağrı başlıklarını paylaştı. Bu kapsamda, proje türüne özel değerlendirme kriterleri ve başvurularda en sık karşılaşılan sorunlar ele alındı. Yabancı Diller Yüksekokulu akademisyenlerinin ve araştırmacıların yoğun katılımı ile gerçekleşen program soru cevap kısmının ardından son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...