Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu bünyesinde ilk E-Spor takımı kuruldu.
Öğretim Görevlisi Yarkın ÇELİK’in koordinatörlüğünde, Müdür yardımcıları Öğr. Gör. Hakan URUÇ ve Öğr. Gör Sercan GÜLAY’ın destekleriyle kurulan MEMYO E-Spor Takımında, Ersel EMER, Efe ERYILDIRIM, Nurican EĞERCİ, Mert KESKİN, Kenan KAYABAŞ, Cihan GÜLLÜ yer aldı.
Dünyada ve Türkiye’de henüz genç sayılabilecek bir endüstri olan Elektronik Spor (E-Spor), organize edilen video oyun yarışmalarına verilen isimdir. Bu bakımdan MEMYO E-Spor takımı da E-Spor müsabakalarında en çok oynanan strateji oyunları ve spor oyunları alanında birçok etkinliğe ve yarışmaya katılmayı hedeflemektedir.
Öğr. Gör. Yarkın ÇELİK, “MEMYO E-Spor Takımı çok yakında birçok etkinlikte ve yarışmalarda yer alacaktır. Trakya’da ve Tekirdağ’da önde gelen bir E-Spor Takımı olmak üzere yola çıktık” ifadelerine yer verdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...