Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 2022-2023 eğitim-öğretim yılı özel yetenek sınavları başladı.
Üniversitemiz Spor Kompleksinde yapılan ve tamamen dijital ölçümlerle gerçekleştirilen Özel Yetenek Sınavına bu yıl 774 erkek ve 272 kadın olmak üzere toplam 1046 aday başvuruda bulundu.
Sınavdan önce Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. İlker ÖZMUTLU, aday ve velilere hitap ederek gerçekleştirdiği konuşmasında başarı temennisinde bulunarak “Siz değerli gençlerimize birbiriniz ile yapacağınız bu yarışta başarılar diliyorum” sözlerine yer verdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...