Namık Kemal Üniversitesi Zootekni Topluluğu’nun her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Oğlak Günü” etkinliği bu yıl da yoğun ilgi gördü.
Moritanya Abdullah Bin Yassine Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mohamed Salem Bouyaye ve beraberindeki heyetin de misafir olduğu etkinliğe, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M İhsan Soysal, Prof. Dr. İsmail Yılmaz, Prof. Dr. Şefik Kurultay, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet İstanbulluoğlu, akademisyenler, idari personel ve öğrenciler katıldı.
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal öncülüğünde her yıl yapılarak gelenekselleşen etkinlik, NKÜ Hayvancılık Tesislerinde gerçekleşti. Etkinlikte, Prof. Dr. M. İhsan Soysal yaptığı açılış konuşması ile katılımcılara hoş geldiniz diyerek organizasyonda görev alıp, destek veren Zootekni Bölümü öğrencilerine teşekkür etti.
Geleneksel oğlak etli pilavın ikram edildiği etkinlikte katılımcılar memnuniyetlerini dile getirdiler. Etkinlik toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...